Usługa czyszczenia filtrów

Czyszczenie filtrów DPF i FAP - Tarnów i Brzesko

Filtry wykorzystywane w silnikach Diesla wymagają systematycznej regeneracji. Poddawanie ich temu procesowi pozwala przywrócić niemal sto procent ich możliwości, co zapewni wysoką wydajność i optymalne spalanie całego silnika. Regularne czyszczenie filtrów DPF i FAP sprawia, że stają się one znacznie bardziej żywotne i nie wymagają częstej wymiany. 

To z kolei pozwala w dużej mierze ograniczyć koszty eksploatacyjne pojazdów, ponieważ kupno i montaż nowego elementu są znacznie droższe niż jego regeneracja. Czyszczenie filtrów DPF i FAP, a także katalizatorów SCR cechuje się:

Suszenie

Co więcej, maszyny, których używamy, wykorzystują zjawisko czyszczenia hydrodynamicznego, dzięki czemu proces mycia jest stuprocentowo bezpieczny dla wszystkich filtrów. 

Do kogo skierowana jest oferta czyszczenia filtrów FAP i DPF?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Olszynach, dlatego ofertę czyszczenia filtrów FAP/DPF kierujemy do wszystkich mieszkańców okolic Tarnowa oraz Brzeska. Usługa regeneracji przeznaczona jest dla właścicieli pojazdów z silnikiem Diesla, którzy chcą odpowiednio zadbać o swój samochód oraz wpłynąć na optymalizację jego spalania.

Wydajny i w pełni sprawny filtr przyczyni się do ograniczenia emisji spalin, co ma z kolei korzystny wpływ nie tylko na oszczędności kierowcy, ale też ochronę środowiska. Korzystając z naszych usług, otrzymasz gwarancję skuteczności. Ponadto zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń oraz darmowy transport na terenie okolicznych miejscowości!

Koszt czyszczenia filtrów DPF/FAP

Cena czyszczenia filtrów DPF/FAP wynosi od 350 zł netto. Dla stałych klientów i warsztatów samochodowych z okolicy Brzeska lub Tarnowa korzystających z naszych usług zapewniamy atrakcyjne zniżki. Negocjacja ceny możliwa jest także w przypadku regeneracji filtrów w wielu pojazdach naraz. Wszystkim klientom dajemy dodatkowo gwarancję aż na 12 miesięcy.

Nasza oferta to jednak nie tylko regeneracja filtrów cząstek stałych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów posiadających swoje działalności, prowadzimy również sprzedaż maszyn do czyszczenia DPF! Oferowane urządzenia wyróżniają się nowoczesnością i innowacyjnym systemem automatycznego, dwukierunkowego mycia. Co więcej, są one wyposażone we wszystkie niezbędne elementy, które sprawiają, że czyszczenie filtrów FAP/DPF z ich użyciem jest niezwykle skuteczne.

Z jakich maszyn korzystamy do czyszczenia DPF?

Do czyszczenia DPF tirów oraz pojazdów osobowych korzystamy z maszyn najnowszej generacji, które sami zaprojektowaliśmy. Nasze urządzenia są produkowane w Polsce i wykonane z najlepszej jakości, oryginalnych komponentów, które pochodzą od renomowanych, europejskich producentów, takich jak Siemens, Leister czy Pedrollo. Maszyny do regeneracji:

  • nie wymagają manualnej zmiany podłączanego przewodu,
  • mają przewody o zwiększonej średnicy przekroju,
  • są wyposażone w akumulatory powietrza,
  • umożliwiają pomiar stanu filtra sprzed regeneracji, jak i po niej.

Ponadto są one wyposażone w drukarki, dzięki którym możemy drukować raporty wydajności filtra, by porównać jego stan sprzed czyszczenia oraz po nim. Czyszczenie filtrów przy ich pomocy jest również przyjazne środowisku. Zachęcamy do korzystania z naszych usług!